Find best premium and free Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Mudelspordi OÜ

Olete oodatud külastama meie poodi Tallinnas Mustamäel. Pakume erinevaid mudeleid harrastajatele ja sportlastele. Müügil varuosad ja mudeliehituse materjalid. Saab tellida mitmete firmade kataloogidest. Müüme ka balsapuud ja mudelikütust. Maketiehitajatele on valikus erinevas mõõtkavas hooned ,puud, murud, inimfiguurid jpm. Kollektsionääridele on suur valik plastikmudeleid ja värve. Aitame võimaluse korral remontida ja hooldada.

Kaubamärgid

ROBBE, Graupner, Minicars, Faller, Eduard, glow2b, Proxxon, Simprop, RC Machines, Big Boys Toys, Futaba, X Ray, Traxxas, Great Planes, Hudy, Du-Pro, Sirio, IFG, Parma Pse, Testors, Sullivan, GAUI, E-Sky, Hong Nor, Novak, Billing Boats, Odonnel, SC, Black Horse Model, Ninco, Model Master, Solarfilm, Dragon, GWS, Excel, Aztek, Super Tigre, Trumpeter, Easy Model, Hobby Boss, Tristar, ICM, Orion, Hasegawa, Italeri, Revell, Hät, Evergreen.

Makettide ehitajatele.
Valikus on puit ja plastikliistud, teras ja süsivardad, alumiinium ja messingtorud, inimfiguurid, vahendid nukuehitajatele ja filmitegijatele, puud, põõsad, murud, mudelraudtee varustus ja seadmed ning palju muud.

Robotiharrastajatele ja koolidele.
Servod, reduktorid, mootorid, veorihmad, robotite komplektid, akud, kiirusregulaatorid, juhtimissüsteemid, kaamerad jpm.

Pood on avatud uuel aadressil Magasini 24, E-N 10.00-16.00.

Võtmesõnad

 

Mudellennukid, lennukimudelid, mudelautod, automudelid, helikopterimudelid, mudelhelikopterid, laevamudelid, mudellaevad, maketid, koopiad, kullo mudelipood, mudelauto pood, Kullo pood...